EŞSİZ BİR TATİL DENEYİMİ

SPA & THALASSO


Tesisimiz de SPA ve wellness bölümünde; hamam, sauna, masaj ve thalasso hizmetleri gibi olanaklar bulunmaktadır. Hamam ve sauna olanakları Didim Beach Resort bölümünde ücretsiz. Elegance Thalasso Merkezin de ücretli.

SPA

Tatiliniz bittiğinde otelimizden ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmiş olarak ayrılacaksınız. Spa merkezimizde ruhunuz ve bedeniniz için birçok Spa programları mevcuttur. Uzun sözün kısası, Didim Beach Resort & Elegance Thalasso bütün bir yılın yorgunluğunu üzerinizden silip atacak harika bakım ve güzellik önerileriyle dopdolu.

TÜRK HAMAMI

Türk hamamında sunulan hizmet, Anadolu kültürüne ait sanatı ve kültürü ile vücudun dinlenmesini sağlayan bir törene benzemektedir. Egzotik aromaların ve yayılan sıcaklığın etkisiyle kendinizi geçmişte yaşayan sultanlar gibi hissedeceksiniz. Hamamdaki sıcak buharın rahatlatıcı etkisiyle vücudunuz ısınır ve cildiniz yumuşaklık kazanır. Sultan, Paşa ve Şehrazat’ın etkisinden uzun süre kurtulamayacaksınız.

THALASSO

Deniz suyu, tıpkı vücudumuzda olduğu gibi mineraller ve faydalı elementler içeriyor; bakır, magnezyum, iyot, çinko, kalsiyum, potasyum, sodyum… Thalasso terapi vücudun bu mineral ve elementlerle beslenip, yenilenmesini ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlıyor. Denizin içeriğinde bulunan tüm faydalı minerallerin ve elementlerin vücuda nüfuz edebilmesi ve etkileşime geçebilmesi için suyun 33-35 derece sıcaklığa sahip olması gerekiyor. Thalasso terapi de ısıtılmış deniz suyu ile yapılan bir tedavi. Terapide sadece deniz suyu değil; ısıtılmış yosun, ısıtılmış çamur, deniz tuzu gibi yardımcılar da kullanılıyor. Ve böylece deniz suyu tüm vücudunuza nüfuz ederek hayata yeniden gelmiş tazelenmenizi sağlıyor.